Activiteiten
-
T blom is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
CBD lover is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
CannaBella reageerde in het onderwerp Hulp gevraagd cannabis in het forum Contacten, winacties, kletsen & ruilen 8 jaren geleden
Kweek je op een kamer waar het erg warm kan worden, zorg er dan voor dan dat je voor juli klaar bent met je kweek en ga pas na augustus verder met een volgende ronde.
Voor een eerste kweek geen dure zaden aanschaffen. Je gaat een hoop fouten maken (en daarmee ook heel veel leten) bij een eerste kweekronde. Dat kan ook met 3 zaadjes voor 15…[Verder lezen]
-
Cbdcb reageerde in het onderwerp Nieuwe g-kit : little white wonder? in het forum Binnen kweken 8 jaren geleden
@luftmensch, dank voor je aanvulling. Ik heb me verkeken op de invloed van de omgevingstemperatuur op de temperatuur in de kast. Ik houd de temperatuur in de ruimte in de gaten en bepaal dan het moment om de eerste kweek te starten.
-
Jonathan reageerde in het onderwerp Canolator in het forum Van wiet tot medicijn 8 jaren geleden
De Cannolator is een leuk product om aan te bieden bij een cursus of lezing, maar ik kan je vertellen dat het absoluut niet nodig is om er 100,- aan uit te geven. Met de babyflesmethode is hetzelfde te bereiken. Maar het beste is te werken met een smartstill, zo heb ik de meeste alcohol weer terug.
Ik hoop dat je er wat aan hebt.
-
Lieve is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
Jonathan heeft haar/zijn profielfoto gewijzigd 8 jaren geleden
-
Jonathan is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
Luluutje reageerde in het onderwerp Doe het zelf projectje "curing pot," in het forum Binnen kweken 8 jaren geleden
Hahahahah Handige harry
-
Karin Vieillard is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
Marijke Maat is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
Breaking bad is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
Prips is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
Inge janssen is geregistreerd als lid 8 jaren geleden
-
Cbdcb reageerde in het onderwerp Nieuwe g-kit : little white wonder? in het forum Binnen kweken 8 jaren geleden
… dicht op de plant kan
-
Cbdcb reageerde in het onderwerp Nieuwe g-kit : little white wonder? in het forum Binnen kweken 8 jaren geleden
Ik heb inderdaad 4 11 liter potten klaar staan, bio bizz all-mix en biobizz voeding. Kasthoogte minus pothoogte minus led verlichting, houd ik 60-70 cm over. Ik begreep dat de meeste autoflower types in dit formaat pot in de g-kit passen en ik begreep dat de led dicht op de lamp kan….
gemeten temperatuur nacht 13 graden, overdag 19 graden
-
Th3JoK3r0874 reageerde in het onderwerp Nieuwe g-kit : little white wonder? in het forum Binnen kweken 8 jaren geleden
Je kunt ook beter naar de grote kijken van wat een plant gemiddeld wordt.
Ik heb er zelf nu een paar staat die groeien haast de tent uit.
Heb ze in 18 liter potten staan wat naar mijn idee te groot is.
Denk dat voor mij 8 of 11 liter beter was geweest.
Je zou ook kunnen kijken voor een plant tot 80 cm.
Maar wat is de temperatuur in je kast…[Verder lezen]
-
Cbdcb reageerde in het onderwerp Nieuwe g-kit : little white wonder? in het forum Binnen kweken 8 jaren geleden
-
Cbdcb reageerde in het onderwerp Nieuwe g-kit : little white wonder? in het forum Binnen kweken 8 jaren geleden
Ik las dit op een zaadjes verkoop site:
Autoflowering soorten zijn zonder twijfel de beste types voor de koud weer marihuana kweker. Buitenkwekers moeten snel oogsten als de condities minder dan perfect zijn en om het ergste winterweer te vermijden. 8 Weken na de ontkieming kunnen auto’s van zaadje tot stash worden geoogst.
ik heb geen idee wat…[Verder lezen]
-
Cbdcb reageerde in het onderwerp Nieuwe g-kit : little white wonder? in het forum Binnen kweken 8 jaren geleden
Zijn tip is: wacht en zoek een soort die met lagere temperatuur ook hoede oogst geeft!
iemand ervaring met wietsoorten onder leds die tegen wat lagere temperatuur kunnen?
- Meer laden
















